Svetainės privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

Ši privatumo politika (toliau Politika) apibrėžia kaimo turizmo sodybos „Sartakampis“ (toliau Sartakamis) valdomos svetainės www.sartakampis.lt naudotojų asmens duomenų rinkimo, saugojimo bei tvarkymo principus.

Patvirtiname, kad mūsų svetainės lankytojų duomenys renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų.

2. Asmens duomenų rinkimas ir saugojimas

Vartotojo suvedami duomenys

Norėdamas rezervuoti sodybą arba susisiekti su Sartakampiu, Svetainės naudotojas turi pateikti asmens duomenis tiek, kiek reikia paslaugai užsakyti – vardas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas, papildoma informacija paslaugai suteikti.
Šie duomenys yra saugomi 2 metus, o po to ištrinami.

Slapukai

Svetainėje yra naudojami slapukai (angliškai „cookies“) – maži tekstiniai dokumentai, kuriuos Jūsų interneto naršyklė patalpina Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame įrenginyje.

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“  – Google teikiamą svetainių analizės paslaugą. Šie slapukai svetainei suteikia „atmintį“ – kiekvieno apsilankymo metu Jūs esate atpažįstamas kaip nuolatinis svetainės lankytojas. Surinkta informacija yra naudojama tam, kad Sartakampis galėtų vykdyti statistinę svetainės analizę ir nuolat tobulinti svetainės turinį.

„Google Analytics“ slapukų pagalba gali būti renkama anoniminė, statistinė informacija apie Jūsų apsilankymą puslapyje: slapuko ID, data, atidaryti puslapiai, naršymo trukmė, naudojama naršyklė, įrenginio tipas, miestas, šalis, kalba ir visa kita informacija, kurią Jūs pateikėte savo naudojamoje naršyklėje.

Plačiau apie „Google Analytics“ ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje.

3. Asmens duomenų naudojimo tikslai

Svetainės vartotojų asmens duomenys yra naudojami tam, kad:

  • suteikti tiesiogines paslaugas – tokias kaip sodybos rezervacija ir užsakymas, informacijos užklausos;
  • užtikrinti efektyvų ir saugų Svetainės veikimą;
  • atpažinti sugrįžtančius Svetainės lankytojus;
  • analizuoti Svetainės lankytojų įpročius, kad Svetainės veikimas būtų patogus, efektyvus ir atitiktų Jūsų poreikius;
  • gauti statistinių duomenų apie Svetainėje apsilankiusius vartotojus;
  • efektyvinti reklamą ir rinkodarą.

4. Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims

Neparduodame, nekeičiame ir jokiu kitu būdu neteikiame jūsų Asmeninės informacijos trečiosioms šalims iš anksto nepranešę apie tai vartotojams. Tai neapima Svetainės prieglobos (angl. hosting) partnerių ir kitų šalių, kurios padeda mums administruoti Svetainę, atlikti mūsų veiklą ar aptarnauti mūsų vartotojus šioms šalims sutikus laikyti šią informaciją konfidencialia.

5. Nuorodos į kitas svetaines

Svetainėje gali būti pateikiamos nuorodos į kitas svetaines, kurios mums nepriklauso ar kurių neadministruojame. Atkreipkite dėmesį, kad mes neprisiimame atsakomybės už tokių svetainių ar trečiųjų šalių privatumo politiką. Jei esate nukreipiami iš mūsų Svetainės į kitas svetaines, perskaitykite kiekvienos svetainės, kurioje gali būti renkama asmeninė informacija, privatumo politiką.

6. Kaip galite su mumis susisiekti

Kilus klausimams dėl privatumo politikos, prašome susisiekti su įgaliotu asmeniu Mariumi Babachinu, tel. +370 65694835.

Kaimo turizmo sodybos „Sartakampis“ kontaktinė informacija

Adresas: Antano Strazdo g. 2C, Margėnų k., Rokiškio r., LT-42257;

El. paštas: info@sartakampis.lt;

Savininkė: Olga Babachinienė, tel. +370 610 18399

7. Baigiamosios nuostatos

Naudodamiesi Interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis, Jūs patvirtinate, kad perskaitėte šią Politiką ir sutinkate su visomis jos sąlygomis. Jei nesutinkate laikytis šios Politikos sąlygų, neturite teisės naudoti šios Svetainės ir jos Paslaugų.