PRAMOGOS SODYBOJE

SODYBA PRIE EŽERO

Nesvarbu ar vasara ar žiema – Sartakampyje visuomet rasite ką veikti. Sodyboje Jūsų laukia aktyvi veikla, pramogos vaikams, pirtis ir kubilas, žiemos pramogos, vandens pramogos ir kt.

Sportas

Mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį, sodyboje įrengta paplūdimio tinklinio bei futbolo aikštelės. Sartakampio teritorija yra tinkama rengti komandines estafetes ar kitas varžybas, juk erdvės pas mus tam tikrai pakanka. Jei oras neleis mėgautis lauko užsiėmimais, galime jums pasiūlyti stalo teniso inventorių.

Vaikų pramogos

Medinė vaikų žaidimų aikštelė bei smėlio dėžė kaip magnetas traukia mūsų mažuosius svečius. Čia mažieji visuomet randa ką veikti. Poilsiautojai dažnai užsisako pripučiamus batutus, kad sukurtų nepakartojamas atostogas savo vaikučiams.

Valtys ir baidarės

Sodyboje turime 2 valtis ir 2 baidares. Esant poreikiui galime parūpinti baidares ir didesnei grupei svečių.
Sartai yra įspūdingas ir unikalus ežeras, turintis ilgiausią Lietuvoje kranto liniją ir 7 salas. Vienoje iš salų gyvena žmonės. Dėl savo išskirtinės išsišakojusios formos ir besikeičiančio kraštovaizdžio Sartų ežeras yra itin populiarus tarp atostogautojų.
Per ežerą prateka Šventosios upė, todėl galima susiplanuoti įdomius bei vaizdingus pasiplaukiojimus baidarėms ar valtimis, aplankant pažintinius objektus ar tiesiog gėrintis Lietuvos gamta.

Žiemos pramogos

Žiema Lietuvoje nuolat skirtinga ir nenuspėjama, tačiau įprastai pas mus būna laikotarpis, kuomet ežero ledas yra skaidrus – tai nuostabus metas pasiimti pačiūžas ir skrieti jomis per Sartus. Kai ežero ledą padengia sniegas, kviečiame jus čiuožti ežeru slidėmis, žvalgant besikeičianti ežero kraštovaizdį.
Be abejo žiemą rekomenduojame aplankyti spalvingiausią žiemos šventę – Sartų žirgų ristūnų varžybas.

Karšto oro balionai

Erdvi sodybos teritorija yra tinkama oro balionų paruošimui ir pakilimui. Pajuskite nuostabiausius akimirkas ir pamatykite nepakartojamą Lietuvos gamtos grožį žvalgydamiesi po Sartų regioninį parką iš paukščio skrydžio, ramiai sklendžiant karšto oro balionu.

Žvejyba

Sodyba Sartakampis yra puikus pasirinkimas mėgstantiems žvejoti ir pagauti. Žvejai džiaugiasi Sartų ežero laimikiais ištisus metus. Siūlome jums mūsų valtis, tačiau galite atsivežti ir savo įrangą. Sodyboje įrengtas privažiavimas iki pat ežero kranto, kur Jūs patogiai tiesiai nuo priekabos galėsite įsileisti valtis į ežerą. Daugiau informacijos čia: Sodyba žvejybai

Poilsis

Sartakampyje rasite lauko pavėsines, kur galėsite ramiai šnekučiuotis, mėgautis švariu oru bei maloniais gamtos garsais, gardžiuotis skaniais patiekalais, paruoštais lauko židinyje ar kepsninėje.
Pirtis, kubilas ir tvenkinys yra paruošti Jūsų vandens procedūroms. Svečiai mėgsta atsipalaiduoti ir puikiai leisti laiką besikaitindami pirtelėje ir kubile ar tiesiog sėdėdami pirtelės terasoje ir stebėdami gamtą ir jos teikiamą ramybę.

Sartų regioninio parko apylinkėse yra daug ką pamatyti ir nuveikti. Susiplanuokite savo kelionę ir mėgaukitės lankydami muziejus, dvarus, gamtos objektus ir piliakalnius, kultūros paveldo objektus.

Galite susiplanuoti įdomų maršrutą dviračiu, užsukant į krašto lankytinas vietas, tokias kaip Sartų ežero apžvalgos bokštas ar Bobriškio sentikių kultūros paveldo cerkvė. Sartų regioniniame parke įrengti ir pėsčiųjų pažintiniai takai.

Sodyba Sartakampis – tai puiki vieta vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms. Taip pat tai puiki vieta jūsų ramioms atostogoms.