SODYBA NUOMAI | SODYBA PRIE EŽERO

Sartakampis tai puiki vieta vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms, draugų bei šeimos susitikimams, stovykloms ir kitiems renginiams organizuoti. Sodyba taip pat puikiai tinka Jūsų ramioms atostogoms ir poilsiui.

Erdvioje >3,5 ha teritorijoje įrengti jaukūs poilsio namai, pirtis, lauko pavėsinės. Šventes galėsite švęsti pobūvių salėje talpinančioje iki 60 žmonių.

Sartakampyje netrūksta veiklos – galėsite plaukioti valtimis ar baidarėmis, žaisti tinklinį, futbolą, stalo tenisą ar kitus stalo žaidimus, atsipalaiduoti pirtelėje bei kubile ar tiesiog šauniai leisti laiką draugų kompanijoje. Žiemos metu labai smagu žvalgyti apylinkes skystant slidėmis per užšalusį Sartų ežerą. Sodyboje įrengta vaikų žaidimo aikštelė suteiks džiaugsmo Jūsų vaikučiams. Mėgstantys žvejoti taip pat nenusivils, juk Sartų ežeras yra vienas žuvingiausių Lietuvoje.

Stovyklų ir renginių organizatorius kviečiame apsilankyti ir įvertinti Sartakampio erdvią tertitoriją ir jaukius pastatus – manome, jog mūsų aplinka gali būti puikiai išnaudota originaliems Jūsų sumanymams įgyvendinti.

Atvykite pas mus ištisus metus :)